ON AIR NOW

X Rock Morning Wood

6am-10am

Sturgis Liquor Picker Team Assignments

STURGIS LIQUOR PICKER WINNERS:

Grand Prize is a Southern Comfort Electric Guitar and Basketball Hoop, Jack Daniels Beach Cooler and Budweiser March Madness Party Table.

Final 4 Winners win a nights stay at First Gold.

Final Four Winners: Nate Erickson, Vergil Armajo, Mike Houge, Melissa Bourdon

 

 WEST REGION BRACKET B  # MIDWEST REGION BRACKET D
ZACH FOGLE ARIZONA-ELIMINATED 1 ERIC SCHMIDT WICHITA STATE-ELIMINATED
NATE ERICKSON WISCONSIN-ELIMINATED 2 LEROY FOGLE MICHIGAN-ELIIMINATED
STAN JAMES CREIGHTON-ELIMINATED 3 LEAH MULTZ DUKE-ELIMINATED
CHRIS BUENO SAN DIEGO STATE-ELIMINATED 4 RICK FINN LOUISVILLE-ELIMINATED
BRENDA CHAVEZ OKLAHOMA-ELIMINATED 5 KANDIS TONSAGER ST. LOUIS-ELIMINATED
ALBERTA BIOLATA BAYLOR-ELIMINATED 6 BRYCE YENGLIN MASSACHUSETTS-ELIMINATED
CHRISSY LYONS OREGON-ELIMINATED 7 TERRANCE FULTON TEXAS-ELIMINATED
KEVIN GRONER GONZAGA-ELIMINATED 8 VIRGIL ARMAJO KENTUCKY-FINAL FOUR
JOE MICHELS OKLAHOMA STATE-ELIMINATED 9 JASON SHOENTHAL KANSAS STATE-ELIMINATED
GORDON PHILIP BYU-ELIMINATED 10 JIMMY BIOLATA ARIZONA STATE-ELIMINATED
RICK HULTMAN NEBRASKA-ELIMINIATED 11 DEBBIE JAMES TENNESSEE-ELIMINATED
BRUCE HINTZ NORTH DAKOTA STATE-ELIMINATED 12 BILLIE JO BAUMAN NC STATE-ELIMINATED
KEN HUBNER NEW MEXICO STATE-ELIMINATED 13 VIRGIL WINEGAR MANHATTAN-ELIMINATED
KEITH DUDLEY LOUSIANA LAYFAYETTE-ELIMINATED 14 BUSHMAN MERCER-ELIMINATED
TOMMY GIFFORD AMERICAN-ELIMINATED 15 SHANE HANNAH WOFFORD-ELIMINATED
RON HARTY WEBER STATE-ELIMINATED 16 CODY HARTL CAL POLY-ELIMINATED
EAST REGION BRACKET C   SOUTH REGION BRACKET A
THERESA RATH VIRGINIA-ELIMINATED 1 MELISSA BOURDON FLORIDA-ELIMINATED
TINA HOUGE VILLANOVA-ELIMINATED 2 KEVIN BALLERT KANSAS-ELIMINATED
NATHAN ROSE IOWA STATE-ELIMINATED 3 TIM MARKOVETZ SYRACUSE-ELIMINATED
WAYNE TONSAGER MICHIGAN STATE-ELIMINATED 4 CODY STALDER UCLA-ELIMINATED
MARK BUTLER CINCINATTI-ELIMINATED 5 JASON HART VCU-ELIMINATED
EVAN SPITZER NORTH CAROLINA-ELIMINATED 6 JIM THOMAS OHIO STATE-ELIMINATED
MIKE HOUGE CONNECTICUT-FINAL FOUR 7 MAYNARD BULL NEW MEXICO-ELIMATED
KEITH MIRACLE MEMPHIS-ELIMINATED 8 ROXANNE GRAY COLORADO-ELIMINATED
COLTON JONES GEORGE WASHINGTON-ELIMINATED 9 JEFF RATH PITTSBURGH-ELIMINATED
DENISE BRANDT ST. JOSEPHS-ELIMINATED 10 BRIANNE MICHELS STANFORD-ELIMINATED
AMY KALLAY PROVIDENCE-ELIMINATED 11 FRANK DARLING DAYTON-ELIMINATED
DOUG BECHEN HARVARD-ELIMINATED 12 KEVIN AGA STEPHEN F. AUSTIN-ELIMINATED
TERRY DUE DELAWARE-ELIMINATED 13 DAVID RATH TULSA-ELIMINATED
KIM LISOHESKA NC CENTRAL-ELIMINATED 14 JESSIE ANDERSON WESTERN MICHIGAN-ELIMINATED
CARSON CHRISTOFFERSEN MILWAUKEE 15 SHONDA ANDERSON EASTERN KENTUCKY-ELIMINATED
JEROD CRANDALL COSTAL CAROLINA-ELIMINATED 16 NICK ANDERSON ALBANY-ELININATED

 

 
X ROCK NEWS FEED
TODAY'S NEWS

Click Here for Today's News!
ROCK PROFILE

Click Here for the latest Profile!
 

Check out X Rock's Sister Stations:

www.q923radio.com  |  www.she1063.com   | www.myeaglecountry.com   | www.kotaradio.com